Končím s hulením
Menu

O projektu

Webová služba Končim s hulenim je projektem Drogového informačního centra SANANIM, realizovaným pod názvem „Internetová léčebná intervence pro uživatele konopných látek“.

Jejím cílem je upozornit nejen uživatele, ale i širokou veřejnost na možná rizika intenzivního užívání konopí a těm, kteří chtějí své hulící návyky změnit, nabízí podpůrný program online léčby.

Program online léčby a také systém self testu převzal SANANIM od zkušeného provozovatele v Nizozemsku, organizace Jellinek, která se léčbě a podpůrným službám pro uživatele drog v prostředí internetu úspěšně věnuje již více než 10 let. Obsah byl lokalizován do češtiny a také přizpůsoben českým podmínkám a specifikům (zejména s ohledem na rozdílnou legislativu a „marihuanouvou historii“ obou států). Od ledna 2018 je v pilotním provozu nová verze programu, dostupná také z mobilních zařízení...

Kontakt

Provozovatelem služby Končim s hulenim je Drogové informační centrum SANANIM. Máte-li ohledně našich stránek jakékoli dotazy či připomínky, neváhejte se obrátit na níže uvedené kontakty.

Pokud se chcete přihlásit do on-line léčby, než nám začnete volat či psát, přečtěte si prosím TOHLE.

 
Drogové informační centrum SANANIM
e-mail: dic@sananim.cz
tel.: 284 822 872
 
www.sananim.cz
 
 
Projekt je realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky.

Projekt byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky.

Logo úřadu vlády ČR